Pro vývojáře

FlexiBee lze snadno integrovat a propojovat s vašimi systémy. XML importy a exporty jsou zdarma ve všech variantách. REST API pro čtení je zdarma u FlexiBee online a FlexiBee office. REST API pro zápis lze dokoupit ke všem variantám. Pro vývojáře nabízíme licence a konzultace zdarma.

Importy a exporty

FlexiBee podporuje širokou škálu importů a exportů. Lze importovat z aplikace (ruční import) nebo automatizovaně po síťi díky programátorskému rozhraní REST API.

Více o importech a exportech...

Integrace odkazem

Protože FlexiBee podporuje programátorské rozhraní REST API, kde je snadné sestavit odkaz na konkrétní data, je nejjednodušší formou integrace právě odkaz. Můžete odkazovat na data různého typu (např. faktury) včetně filtrace (např. neuhrazené faktury).

Více o odkazování FlexiBee...

Integrace "jako SQL"

Programátorské rozhraní REST API lze použít pro dotazy v reálném čase stejně snadno jako SQL. Můžete tak vypsat všechny faktury nebo si všechny exportovat do PDF a zaslat klientovi e-mailem. Dotazy lze dělat s každým požadavkem (HTTP Request).

Více o dotazování FlexiBee...

Integrace GUI

Pokud potřebujete integraci celého modulu, ale nechcete jej programovat, je možné jej integrovat na úrovní GUI. Část webové verze FlexiBee je přímo integrovaná do vašeho systému a uživatel ani nepozná, že se jedná o dva systémy. Samozřejmostí je vizuální integrace včetně single sign on.

Více o integraci GUI FlexiBee...