Online přes internet

FlexiBee online je kompletní ekonomický systém včetně účetnictví, fakturace, skladů, výroby, mezd a dalšího.

Přehled agend a funkcí
 

{
}

FlexiBee online podporuje možnost provozu v cloudu. My se staráme o kompletní provoz služby. Vy o svoji firmu.


Data v cloudu

Cloud je moderní způsob provozu serverů. Místo několika drahých serverů, které jsou umístěny v zabezpečené serverovně a o které se pravidelně stará správce, můžete využít cloud.

Máme vybudovanou infrastrukturu na které provozujeme FlexiBee. A díky tomu služba stojí stokoruny za uživatele místo tisíců. A to vše bez jakékoliv počáteční investice. A navíc bezpečněji.

Pobočky již nejsou problém

Protože je služba poskytována přes internet je jedno zda vaši uživatelé pracují z centra firmy, poboček a nebo z domova. A to vše v ceně FlexiBee online. Nemusíte kupovat nic drahého a nebo platit vysoké měsíční poplatky.

Certifikovaní účetní

Abyste se nemuseli starat ani o svoje účetnictví, můžete využít služby certifikovaných účetních. Jedná se o profesionály z celé České a Slovenské Republiky. Budete se moci soustředit opravdu jen na své podnikání.

Desktopovou aplikací

Pro plnohodnotnou práci se systémem jsme vyvinuli desktopovou aplikaci. Ta umožňuje pracovat se systémem úplně stejným způsobem jako pracujete s běžnými aplikacemi a přitom mít data online. Pro tento přístup stačí běžná linka (např. ADSL). Tato aplikace podporuje Windows, Mac OS X a Linux.

Aplikace nevyužívá terminálových služeb Windows. Proto je provoz tak levný a současně nabízí funkce, které nejsou v tomto režimu možné (např. integrované skenování).

Webovým nebo mobilním přístupem

Moderní způsob přístupu ke kterému Vám stačí pouze webový prohlížeč a který funguje skvěle i po velmi pomalých linkách (např. mobilních). Je zaměřena především na jednoduchost a rychlost práce. Současně jsme vyvynuli specializované aplikace pro mobilní telefony iPhone a Android a tablety iPad.

Možnost provozovat na vlastním serveru

Pokud si z nějakého důvodu nemůžete dovolit využít možností cloudu, nabízíme možnost FlexiBee provozovat na svých serverech a nebo pouze na svém počítači v případě jednouživatelského přístupu.