CRM

Napojení na Atollon

Vhodné pro varianty:

businesspremium

Kde poběží

cloudVlastní server Vyžaduje API uživatele

od 500 Kč / uživatel / měsíc

Jedná se o cenu za službu Atollon, doplněk není zpoplatněn

Atollon primárně cílí na obchodní a službové nebo servisní organizace. Atollon je využíván některými vedoucími firmami ve svých oborech, např. největší československou průmyslovou skupinou, největším stavebním developerem nebo největší českou školou pro piloty.

Co doplněk umožňuje?

  • rozšířit FlexiBee o chytré řešení pro řízení obchodních, realizačních a finančních procesů firmy
  • komunikovat - vnitrofiremně, tak e-mailově ve vztahu ke klientům, zakázkám nebo projektům a jiným aktivitám
  • řídit firmu pomocí dat díky integrovanému Business Intelligence nástroji
  • cílem Atollonu je zvýšit výkon obchodu a kvalitu služeb vaší firmy

Atollon není běžný CRM systém. Je to platforma, do jejíž vývoje je investováno již přes 60 vývojářských let, která umožňuje vytvořit si expresně řešení na míru za zlomek nákladů vlastního vývoje. Vedle toho má Atollon k dispozici předpřipravená řešení pro obchod a servis k okamžitému nasazení. Komfortní uživatelské rozhraní Atollonu je přizpůsobitelné jednotlivým rolím lidí ve firmě a podporuje velmi elegantně workflow uživatelů - obchodníků, konzultantů, servisních techniků, administrativy, financí, apod.


Atollon je s FlexiBee propojen velmi úzce, veškerá synchronizace systémů probíhá v pozadí pomocí nástroje Atollon ERP Bridge, bez zásahů uživatele. Atollon s FlexiBee synchronizuje databázi odběratelů a klientů, objednávky, fakturaci a produkty, včetně stavu produktů na skladě a stavu zaplacenosti faktur.Proč si tento doplněk vybrat?

Atollon a FlexiBee se skvěle doplňují a díky této kombinaci systémů získáte robustní integrované řešení pro řízení všech procesů ve firmě za zlomek ceny velkého ERP systému. Výzvy, které neřeší FlexiBee, řeší Atollon a naopak.

Jak si tento doplněk aktivuji?

Kontaktujte Atollon a získejte zdarma demo systému ušité na míru vaší firmě.