Automatický hlídač skladu pod minimem na email

Vhodné pro varianty:

premium

Kde poběží

cloudVlastní server Vyžaduje API uživatele

individuálně

1 850 Kč / hod.

Používáte v ABRA Flexi minimální stavy skladových karet? Chcete být informováni v případě, že se nějaká skladová karta dostává pod tento minimální stav a bude tedy potřeba zboží objednat nebo vyrobit? Make.com nabízí velmi jednoduché a elegantní řešení, jak si seznam skladových karet, které jsou pod minimální skladovou zásobou, poslat například na e-mail.

Co doplněk umožňuje?

  • automaticky zasílat na emailovou adresu skladové karty, které se dostaly pod nastavenou minimální zásobu
  • notifikace lze nastavit libovolně ve vybraném intervalu, denně, ve vybrané dny/hodiny atp.


Pokud mají být notifikace správné a použitelné, je potřeba mít ve skladu v ABRA Flexi pořádek. Minimální stavy zásob nastaveny jen tam, kde vás zajímají, a také správně a rychle naskladňovat zboží. O zbytek se postará integrační platforma Make.com. Ve vámi zvoleném intervalu zpracuje uživatelský dotaz, který nalezne karty pod minimem a na Gmail Vám zašle notifikaci o těchto položkách.


Proč si tento doplněk vybrat?

Potřebujete automaticky bez zásahu notifikovat o skladových kartách, které jsou pod nastavenou minimální zásobou.

Jak si tento doplněk aktivuji?

Pro využití služby je zapotřebí mít aktivní REST API rozhraní ABRA Flexi, autentizace pak probíhá přes API uživatele nebo standardního uživatele s administrativními právy. Dále je potřeba mít k dispozici aktivní plán od spol. Make.com. Objednávku doplňku proveďte, prosím, formou e-mailu na obchodflexi@abra.eu nebo tel. 371 124 340.