Napojení na Balíkobot

Vhodné pro varianty:

businesspremium

Kde poběží

cloudVlastní server Vyžaduje API uživatele

Doplněk zdarma, hradí se pouze služba Balíkobot.cz

Rychlá expedice balíků, napojení do systémů tuzemských přepravců a přehledná správa dat v informačním systému ABRA FlexiBee. To jsou hlavní vlastnosti propojení ABRA FlexiBee se službou Balikobot.cz. Zejména provozovatelům e-shopů přináší výrazné zrychlení expedice zásilek a úsporu mnoha hodin práce.

Co doplněk umožňuje?

  • Denní úspora mnoha hodin práce.
  • Nemusíte se připojovat do systémů přepravců.
  • Tisk adresních štítků na 1 klik.
  • Sledování zásilek ve Vašem systému (Track & Trace).
  • Vše probíhá v reálném čase.
  • Zachováváme Vaše ceny dopravy.
  • Nulová chybovost expedice.

Doplňkový modul Balíkobot umožňuje propojit FlexiBee s aplikací Balikobot.cz. Pomocí modulu můžete generovat a tisknout štítky, předávat data dopravcům a sledovat stav zásilek.

Pozn.: V případě, že používáte šarže a expirace nebo další rozšíření, které v rámci propojení využívá modulu uživatelské dotazy, je nutné mít variantu Premium, která uživatelské dotazy obsahuje.

Pro použití modulu musíte provozovat FlexiBee v cloudu, a nebo na vlastním veřejně přístupném serveru (přes doménu nebo přes veřejnou IP adresu). Modul není použitelný pro FlexiBee provozované na lokálním  PC.

Proč si tento doplněk vybrat?

Doplněk umožňuje propojit FlexiBee s aplikací Balikobot.cz. Pomocí modulu můžete generovat a tisknout štítky, předávat data dopravcům a sledovat stav zásilek. Toto rozšíření plně nahrazuje původní modul v ABRA FlexiBee Pošta a zasilatelství se základní podporou pro ČP, PPL a Geis.

Jak si tento doplněk aktivuji?

Vedle modulu, který není ze strany ABRA FlexiBee zpoplatněn, je potřeba zajistit objednání této služby přímo na stránkách Balíkobotu. Balíkobot je možné vyzkoušet pomocí testovacích klíčů, které poskytne Balikobot.cz v rámci 30-ti denní zkušební verze. V případě Vašeho zájmu neváhejte kontaktovat Balikobot.cz na pavel@balikobot.cz nebo 777085018.

BláhaSoft

+420736142250
info@blahasoft.cz
www.blahasoft.cz