Napojení platební brány ComGate

Vhodné pro varianty:

basicbusinesspremium

Kde poběží

cloudVlastní server Vyžaduje API uživatele

240 Kč měsíčně

59 Kč za další napojení

bez DPH

Načítejte výpisy z platební brány do účetnictví bez práce. Napojením na platební bránu ComGate vám výpisy transakcí z platební brány propíšeme do 60 minut od jejich zpřístupnění do ABRA Flexi. Už neztrácejte čas s každodenním ručním stahováním.

Co doplněk umožňuje?

  • Automatické stahování výpisů z platební brány ComGate a následný import pohybů na účtu do ABRA FlexiBee.

  • volitelné funkce:
    • Spuštění automatického párování plateb po importu plateb. Párují se příchozí platby s vydanými fakturami a dobropisy přijatých faktur.

Stahování automaticky probíhá každou hodinu po celý den, navíc je možné ručně spustit okamžité stažení výpisu a jeho zpracování. Párování všech plateb je prováděno na základě nalezení shody variabilního symbolu a zároveň částky s dokladem. Liší-li se jeden z údajů, není platba spárována.


Proč si tento doplněk vybrat?

Nechcete ručně stahovat výpisy a ty následně importovat do ABRA FlexiBee? Bankovní výpisy se díky tomuto doplňku aktualizují každých 60 minut bez zásahu uživatele. Navíc je možné spouštět i automatické párování.

Jak si tento doplněk aktivuji?

Aktuálně není možná aktivace přímo z tohoto rozhraní doplňků. Je potřeba kontaktovat našeho partnera, společnost Dativery, která doplněk vyvíjí i spravuje a aktivovat si u nich daný scénář.