Napojení na Českou spořitelnu (BUSINESS 24)

Cena: 240 Kč / měsíc (za další stejnou integraci 59 Kč / měsíc)

Samoinstalace doplňku je zdarma. Instalace a konfigurace pracovníkem Dativery: 1 990 Kč

Mějte výpisy plateb z České spořitelny v účetnictví bez práce. Výpis pohybů na účtu vám do ABRA Flexi přeneseme každých 60 minut. Už neztrácejte čas s opakovaným ručním stahováním a nahráváním.

Co doplněk umožňuje?

  • Automatické stahování výpisů plateb z České spořitelny ze služby BUSINESS 24 a následný import pohybů na účtu do ABRA Flexi.

  • volitelné funkce:
    • Spuštění automatického párování plateb po importu plateb. Párují se příchozí platby s vydanými fakturami a dobropisy přijatých faktur.
    • Automatické párování i odchozích plateb s přijatými fakturami a dobropisy vydaných faktur.
    • Možnost určit strategii párování plateb a dokladů.

Přenos plateb automaticky probíhá každou hodinu po celý den, navíc je možné ručně spustit okamžité stažení výpisu a jeho zpracování.


Proč si tento doplněk vybrat?

Nechcete ručně stahovat výpisy a ty následně importovat do ABRA Flexi? Bankovní výpisy se díky tomuto doplňku aktualizují každých 60 minut bez zásahu uživatele. Navíc je možné spouštět i automatické párování plateb s doklady a mít tak přesnější přehled o uhrazení jednotlivých dokladů.

Jak si tento doplněk aktivuji?

Aktuálně není možná aktivace přímo z tohoto rozhraní doplňků. Je potřeba kontaktovat našeho partnera, společnost Dativery, která doplněk vyvíjí i spravuje a aktivovat si u nich daný scénář.