Napojení na ePlatby od Raiffeisenbank

Vhodné pro varianty:

basicbusinesspremium

Kde poběží

cloudVlastní server Vyžaduje API uživatele

240 Kč měsíčně

59 Kč za další napojení

bez DPH

Mějte výpisy z bank v účetnictví bez práce. Napojením vám výpisy z bank, platebních bran i avíza propíšeme každých 60 minut. Už neztrácejte čas s ručním stahováním.

Co doplněk umožňuje?

  • Automatické stahování výpisů z ePlatby od Raiffeisenbank a následný import pohybů na účtu do ABRA FlexiBee.

  • volitelné funkce:
    • Spuštění automatického párování plateb po importu plateb. Párují se příchozí platby s vydanými fakturami a dobropisy přijatých faktur.

Propojení od Dativery zajišťuje automatické stahování výpisů plateb realizovaných úhrad s pomocí ePlatby a import těchto plateb do účetnictví. Vedle průběžného automatického stahování je možné kdykoliv ručně spustit stažení úhrad a jejich zpracování, které proběhne okamžitě. Naimportované platby jsou s fakturami spárované na základě shody variabilního symbolu a zároveň částky platby s údaji dokladu. Liší-li se jeden z údajů, není platba spárována. Nespárované platby čekají na ruční zpracování, aby se vyloučila možnost chyby.

Upozornění: Řešení pracuje pouze s platbami, které byly realizovány službou ePlatby. Použitý propojovací můstek nemá přístup k ostatním transakcím bankovního účtu.


Proč si tento doplněk vybrat?

Nechcete ručně stahovat výpisy a ty následně importovat do ABRA FlexiBee? Bankovní výpisy se díky tomuto doplňku aktualizují každých 60 minut bez zásahu uživatele. Navíc je možné spouštět i automatické párování.

Jak si tento doplněk aktivuji?

Aktuálně není možná aktivace přímo z tohoto rozhraní doplňků. Je potřeba kontaktovat našeho partnera, společnost Dativery, která doplněk vyvíjí i spravuje a aktivovat si u nich daný scénář.