Faktura vydaná v chorvatštině

Vhodné pro varianty:

businesspremium

Kde poběží

cloudVlastní server

Zdarma

za doplněk nic neplatíte

Uživatelská tisková sestava faktury vydané v chorvatštině. Získáte novou tiskovou sestavu "Faktura v chorvatštině" v seznamu tisků. 


Co doplněk umožňuje?

  • Tisknout vydanou fakturu s chorvatským překladem.
  • Překlad číselníků jako je typ faktury, státy, bankovní instituce apod., je zapotřebí provést z Vaší strany vždy v odpovídajícím číselníku.
  • Pro chorvatský překlad je použit přídavný jazyk Rumunština (chorvatština není standardně dostupná). Poslouží právě i pro nastavení překladu výše zmíněných číselníků. Jazyk si můžete nadefinovat jako jeden z výchozích v nastavení firmy (záložka "Upřesnění).
  • Tisková sestava pracuje ve výchozím stavu vždy s EUR a HRK - v celkovém součtu je přepočet. Je tak učiněno kvůli nadcházejícímu přechodu Chorvatska na EUR v r. 2023.Proč si tento doplněk vybrat?

Máte klienty, odběratele v Chorvatsku? Chcete jim zasílat faktury v jejich jazyce s potřebnými náležitostmi? Využijte upravenou tiskovou sestavu faktury v italštině. Případné další úpravy je možné provést po domluvě na podporaflexi@abra.eu.

Jak si tento doplněk aktivuji?

Pomocí přihlášení na pravé straně. Předpokladem pro tuto aktivaci je licence vedená v cloudu (příp. na serveru s veřejnou IP adresou).

Po aktivaci naleznete výstup v nabídce tisku nad vydanými fakturami. Můžete jej rovněž nastavit jako výchozí report pro tisk. Nastavení provedete v typu faktury (Prodej -> Typy dokladů -> Typy vydaných faktur).