Napojení na skladový systém LOKiA

Vhodné pro varianty:

businesspremium

Kde poběží

cloud Vyžaduje API uživatele

Cena 1 800 Kč / měsíc

Instalace a konfigurace od Dativery: 49 990 Kč

Pokud používáte ABRA FlexiBee, ale již vám nestačí jeho funkce pro řízení skladů, máte nyní možnost propojit ho se skladovým systémem LOKiA WMS.

Co doplněk umožňuje?

  • LOKiA WMS řídí, eviduje a vyhodnocuje procesy ve skladu

  • omezuje chybovost skladníků a zvyšuje jejich produktivitu
  • široká paleta nadstavbových funkcí a přehledné uživatelské prostředí
  • 100% přehled o skladu a až 10x rychlejší expedice
  • bezproblémové napojení na účetní software ABRA FlexiBee

Přesné pozice, mobilní terminály

Integrace skladového systému LOKiA do účetního softwaru FlexiBee posune skladové hospodářství vaší firmy na úplně jinou úroveň. Začnete evidovat přesné pozice zboží na skladě, zaskladňovat i vyskladňovat celé palety zboží jedním pípnutím mobilního terminálu nebo optimalizovat trasy skladníků, aby nechodili zbytečné metry navíc a nezdržovali sebe i ostatní.

Většina našich klientů po zavedení LOKiA WMS shodně prohlašuje, že jim vzrostla efektivita práce a klesla chybovost vychystávání objednávek téměř na nulu. Méně chyb při expedici znamená i méně vratek a méně reklamací.

Dva lehké cloudové systémy

FlexiBee i LOKiA mají navíc jedno společné – oba jsou lehké a uživatelsky přívětivé cloudové systémy, v nichž se rychle zorientujete a už po pár hodinách se vám zdá, že je používáte roky. Pokud vám svým stylem sedí FlexiBee, bude vám sedět i LOKiA – a naopak.

„Integrace skladového systému LOKiA a účetního softwaru FlexiBee otevírá e-shopům a menším a středním obchodním firmám možnost využívat vyspělý skladový management za zlomek nákladů funkčně srovnatelných skladových systémů,“ vystihuje celou situaci Petr Ferschmann, výkonný ředitel Dativery.

Proč si tento doplněk vybrat?

Ve společnosti již pracujete se systémem FlexiBee, provozujete sklady a pro jejich správu využíváte skladové funkce ve FlexiBee, avšak jejich možnosti pro vás přestávají být dostačující? Potřebujete zpracovávat složitější procesy ve skladu, a to bez toho, aniž byste museli měnit svůj účetní systém? Přesně v tu chvíli je pro Vás řešení LOKiA WMS ideální.