Napojení na Omnix

Vhodné pro varianty:

businesspremium

Kde poběží

cloudVlastní server Vyžaduje API uživatele

Cena na vyžádání

Ať už řešíte jakýkoli problém s e-shopem, ulehčíme vám od každodenní nezáživné práce. Díky vlastnímu redakčnímu systému OmnixCMS a individuálnímu řešení na míru nabízíme propojení s ABRA Flexi. 

Využijte potenciál vašich zaměstnanců a nechte rutinní, nezáživnou práci vykonávat stroj. Ušetříte náklady a vyvarujete se zbytečným chybám.

Co doplněk umožňuje?

 • Automatizaci párování a vyřizování objednávek,
 • správu produktů na jednom místě,
 • převod procesu objednávek do jednoho nástroje,
 • řešení zálohových faktur,
 • párování plateb s různými bankami,
 • šetří náklady, vytížení a čas zaměstnanců.

Postup při zavádění automatizace objednávek:

 1. Analýza projektu klienta a pochopení vnitřních procesů. Všechny firmy mají svá specifika, výjimky, nedostatky. Musíme nahlédnout do úplných základů a práci zaměstnanců plně pochopit. Se všemi „odchylkami“.
 2. Audit všech systémů, které jsou do fungování e-shopu zapojeny.
 3. Koncepční návrh řešení, jak celá automatizace bude fungovat. Navržené řešení klientovi podrobně vysvětlíme a společně sepíšeme další dotazy a body, které vyplývají. Postupně dále zapracováváme do návrhu.
 4. Realizace. Nasazení automatizace je dopředu rozfázované a jdeme po dílčích krocích. Nemůže se tak stát, že by se při zprovoznění stala chyba a celý e-shop najednou objednávky nezpracovával.
 5. Zaškolení. Naše práce nekončí realizační fází. Samotné zaměstnance firmy naučíme pracovat s celým systémem. Protože tak jako lidé musí být zastupitelní, i stroj může občas potřebovat „vystřídat“.
 6. Dokumentace. Právě pro případy, kdy by automatizovaný systém na čas vypadl z provozu, je potřeba, aby ho měl kdo nahradit. Proto sepisujeme podrobnou dokumentaci, díky které zaměstnanci vnitřní procesy pochopí.


Proč si tento doplněk vybrat?

Snížíte zbytečně vysoké časové nároky na administraci, zjednodušíte si fakturování, účetnictví a správu dat. Zrychlíte expedici a snížíte chybovost zaměstnanců..

Jak si tento doplněk aktivuji?

Aktuálně není možná aktivace přímo z tohoto rozhraní doplňků. Je potřeba kontaktovat našeho partnera, společnost Shean s.r.o., která doplněk vyvíjí i spravuje a řešení u nich objednat.

Shean

+420 533 312 782
info@shean.cz
www.shean.cz/