PAY by square (Slovensko)

Vhodné pro varianty:

basicbusinesspremium

Kde poběží

cloudVlastní server

Zdarma

Za doplněk nic neplatíte

Chtěli byste svým zákazníkům ze Slovenska umožnit jednoduše zaplatit vaši fakturu pomocí QR kódu? Tak už je to možné. Stačí začít používat Modrou fakturu pro ABRA Flexi.

Co doplněk umožňuje?

  • Doplněk přidává pay by square pro slovenský trh do Modré faktury

Pay By Square je slovenská obdoba české QR platby. Jedná se o QR kód, který přidáte na fakturu a váš zákazník ho načte mobilním telefonem. V mobilním bankovnictví se mu podle informací, které jsou v kódu uloženy, připraví příkaz k úhradě. On pak jen klikne na tlačítko zaplatit a peníze jsou na cestě. Donedávna to byl uzavřený formát a nebylo možné ho do FlexiBee doplnit. Nyní je ale všechno jinak a na stránkách SBA je zveřejněna dokumentace, jak tyto kódy vytvářet.

Náhled:Proč si tento doplněk vybrat?

Pay By Square je jednoduchou a velmi používanou cestou, jak vám vaši zákazníci mohou platit faktury. Proč toho tedy nevyužít? Vaši zákazníci ze Slovenska to zcela jistě ocení.

Jak si tento doplněk aktivuji?

Doplněk je zdarma. Vyberte si umístění, které vám více vyhovuje a podle toho si stáhněte potřebný XML soubor z webu charlieblog.eu. Tento soubor nahrajte do ABRA Flexi pomocí menu Nástroje – Import – Import z XML. Po úspěšném importu můžete vytisknout Modrou fakturu a na zvoleném místě se bude zobrazovat Pay By Square QR kód.