Rozvozák

Vhodné pro varianty:

businesspremium

Kde poběží

cloudVlastní server Vyžaduje API uživatele

Cena dle rozsahu a os. domluvy

Jde o jednoduchou webovou aplikaci uzpůsobenou pro mobilní telefony. Každý obchodník/řidič má vlastní profil. Aplikace umožňuje rychle nahlédnout na stav zboží na skladě, vypsat faktury vystavené téhož dne dotyčnou osobou a opětovně je zobrazit, případně vytisknout.

Co doplněk umožňuje?

  • Hlavní funkcionalita spočívá v rychlém prodeji dostupného zboží. 

Aplikace byla primárně vyvinuta pro velké zahradnictví, které rozváží květiny a rostliny do partnerských květinářství v širokém okolí.

Obecně lze ale tuto aplikaci použít na rozvoz čehokoliv jiného.

V prvním kroku vybere obchodník partnera, se kterým právě obchoduje (=adresář firem v ABRA Flexi). V dalším kroku vybírá z katalogu zboží (=ceník), přičemž vidí množství na skladě a cenu za kus. Automaticky jsou uplatněny individuální ceníky, pokud existují. Zboží lze jednoduše "hodit" do nákupního koše a upravovat jeho množství. V katalogu lze filtrovat a využívat fulltext vyhledávání. V kroku s rekapitulací si lze vybrat, zda bude faktura vytištěna s tím, že jde o platbu v hotovosti (připraveno na EET) či převodem.

Aplikace dokáže k PDF dokladu rovnou připojit/vytisknout i tzv. Rostlinolékařský pas / Plant passport dle EU.

V rámci implementace lze dodat i šablony pro rychlé naskladnění desítek položek z XLS do ABRA Flexi bez toho, aby je kdokoliv musel ručně přepisovat do ABRA Flexi. Pokud dokážete zajistit stabilní formát takových vstupních XLS souborů (např. od dodavatelů ze zahraničí), lze takové zboží naskladnit během několika sekund, následně ho rovnou  naložit na auto zahájit jeho prodej přes zmíněnou aplikaci. K těmto účelům využíváme službu integromat.com. Pointou celé integrace bylo toto jednoduše zvládnout několikrát týdně.


Proč si tento doplněk vybrat?

Potřebujete jednoduchou mobilní aplikaci pro prodej zboží přímo z auta vašim partnerům? Tiskne doklady, odečítá zboží ze skladu, ....

Jak si tento doplněk aktivuji?

Doplněk je možno aktivovat zasláním e-mailu na igi@viry.cz

Igor Hák

igi@viry.cz
viry.cz/