Napojení na terminály SumUp

Vhodné pro varianty:

basicbusinesspremium

Kde poběží

cloudVlastní server Vyžaduje API uživatele

195 Kč měsíčně

45 Kč za další napojení

nebo

2090 Kč ročně

495 Kč za další napojení

bez DPH

Mějte výpisy plateb z terminálů SumUp v účetnictví bez práce. Výpis úhrad na platebních terminálech vám načteme do FlexiBee každých 60 minut. Už neztrácejte čas s ručním stahováním a nahráváním.

Co doplněk umožňuje?

  • Automatický import výpisů plateb terminálů SumUp do ABRA FlexiBee.
  • Volitelné spouštění automatického párování plateb bezprostředně po importu plateb:
    • Párování příchozích plateb s vydanými fakturami a dobropisy přijatých faktur.
    • Párování odchozích plateb s přijatými fakturami a dobropisy vydaných faktur.
    • Vybrat z několika strategií párování plateb, např. párovat jen dle shody částky.

Stahování probíhá automaticky každou hodinu po celý den. Navíc máte možnost kdykoliv ručně spustit okamžité stažení výpisu a jeho zpracování. Po importu plateb do FlexiBee je spouštěno případné párování plateb, přičemž je uživatelům doplňku doporučování seznámení s problematikou variabilního symbolu u platebních terminálů, popř. s možnostmi nastavení strategie párování plateb s doklady.Proč si tento doplněk vybrat?

Nechcete ručně stahovat výpisy a ty následně importovat do ABRA FlexiBee? Výpisy plateb ze SumUp se díky tomuto doplňku dostávají do FlexiBee v průběhu každého dne bez zásahu uživatele. Navíc je možné spouštět i automatické párování načtených plateb a mít tak přehled o aktuálně uhrazených objednávkách. Více informací naleznete na blogu Dativery.

Jak si tento doplněk aktivuji?

Aktuálně není možná aktivace přímo z tohoto rozhraní doplňků. Je potřeba kontaktovat našeho partnera, společnost Dativery, která doplněk vyvíjí i spravuje a aktivovat si u nich daný scénář.