Napojení na Touchstore

Vhodné pro varianty:

businesspremium

Kde poběží

cloudVlastní server Vyžaduje API uživatele

Cena na vyžádání

Automatický import objednávek, zpracování a kontrola zásilek, tisk přepravních štítků, přenos dat dopravcům a mnoho dalšího. Modernizujte váš sklad s expedičním systémem TouchStore s napojením na REST API FlexiBee.

Co doplněk umožňuje?

  • Dělat balíky rychleji. Automatická komunikace TouchStore s okolními systémy zrychluje práci ve Vašem skladu.
  • Dělat balíky jednoduše. Intuitivní ovládání zajišťuje snadnou obsluhu bez nutnosti složitého zaškolování.
  • Dělat balíky bez chyb. Samotný systém podporuje řadu kontrolních mechanismů, které odstraňují nejčastější chyby v průběhu expedice.

Rychlost systému vám umožňuje zvládat expedici i v době, kdy skokově naroste počet odesílaných zásilek. Jednoduché ovládání usnadní zaškolení nových zaměstnanců nebo brigádníků.

Proč si tento doplněk vybrat?

S TouchStore ušetříte čas během přípravy zásilek, eliminujete lidskou chybovost a nebudete se muset přihlašovat do rozhraní jednotlivých dopravců. Doba nutná k zabalení a odeslání zásilky se sníží na několik málo vteřin. Díky kontrole baleného zboží, automatickému přenosu dat a přehlednému ovládání se vyhnete omylům a případným reklamacím. 

Jak si tento doplněk aktivuji?

Díky modularitě systému lze připravit kompletní řešení tzv. „na klíč“. Podrobnější informace a případná aktivace služby přímo na stránkách výrobce. V případě zájmu je možné využít nezávaznou prezentaci systému přímo u Vás ve firmě.