Napojení na Uloženku

Vhodné pro varianty:

basicbusinesspremium

Kde poběží

cloudVlastní server Vyžaduje API uživatele

195 Kč měsíčně

45 Kč za další napojení

nebo

2090 Kč ročně

495 Kč za další napojení

bez DPH

Mějte výpisy z bank v účetnictví bez práce. Napojením vám výpisy z bank, platebních bran i avíza propíšeme každých 60 minut. Už neztrácejte čas s ručním stahováním.

Co doplněk umožňuje?

  • Automatické stahování úhrad zásilek ze služby Uloženka a následný import pohybů na účtu do ABRA FlexiBee.

  • volitelné funkce:
    • Spuštění automatického párování plateb po importu plateb. Párují se příchozí platby s vydanými fakturami a dobropisy přijatých faktur.

Napojení zajišťuje automatické stahování úhrad zásilek od přepravní služby a import těchto plateb do účetního systému (tj. vytvoření bankovních dokladů). Stahování probíhá automaticky každou hodinu po celý den, navíc je možné ručně spustit okamžité stažení úhrad a jejich zpracování. Po importu úhrad do účetnictví je volitelně možné spouštět automatické párování těchto plateb s vydanými fakturami.


Proč si tento doplněk vybrat?

Nechcete ručně stahovat výpisy a ty následně importovat do ABRA FlexiBee? Bankovní výpisy se díky tomuto doplňku aktualizují každých 60 minut bez zásahu uživatele. Navíc je možné spouštět i automatické párování. Více informací naleznete na blogu Dativery.

Jak si tento doplněk aktivuji?

Aktuálně není možná aktivace přímo z tohoto rozhraní doplňků. Je potřeba kontaktovat našeho partnera, společnost Dativery, která doplněk vyvíjí i spravuje a aktivovat si u nich daný scénář.