Pro novináře

Základní informace o online účetním software ABRA FlexiBee.

Název produktu ABRA FlexiBee
Delší název produktu Online účetní software ABRA FlexiBee

 

PC verze

pracovni-plochahlavni-okno

Texty

Krátký popis
(187 znaků)
Internetový ekonomický systém ABRA FlexiBee pro malé a střední společnosti s možností provozu i v cloudu. Podporuje vzdálený, mobilní a webový přístup a systémy Windows, Linux a Mac OS X.
Střední popis
(392 znaků)
Internetový ekonomický systém ABRA FlexiBee pro malé a střední společnosti s možností provozu v cloudu, či na vlastním serveru. Nabízí daňovou evidenci a podvojné účetnictví, českou a slovenskou legislativu. Hovoří česky, slovensky, německy a anglicky. Podporuje vzdálený, mobilní a webový přístup, operační systémy Windows, Linux a Mac OS X, programátorské rozhraní REST API a mnoho dalšího.

Hlavní výhody

  • kompletní informační systém včetně skladů, mezd, majetku, fakturace …,
  • kompletní online řešení včetně licence sw a serveru od 499,- Kč/měsíc a uživatele,
  • Windows, Linux a Mac OS X (na serveru i klientu),
  • specializovaná aplikace,
  • webový přístup,
  • mobilní přístup pro iPhone, iPad a Android,
  • přeložen do 4 jazyků: českého, anglického, německého a slovenského,
  • možnost zakoupení i pronájmu,
  • možnost provozu jako SaaS a v cloudu,
  • možnost provozu na vlastních serverech.

Informace o produktu

Vyzkoušejte FlexiBee zdarma

Začněte zdarma

Informace o firmě

Krátký popis
(172 znaků)
ABRA Flexi s. r. o., člen skupiny ABRA, je výrobcem online účetního software ABRA FlexiBee s tradicí již od roku 1991 (dříve pod názvy WinStrom a PC-Strom).
Střední popis
(418 znaků)
FlexiBee Systems, s. r. o., člen skupiny ABRA, je online účetní software ABRA FlexiBee s tradicí již od roku 1991 (dříve pod názvy WinStrom a PC-Strom). Společnost se zaměřuje na ekonomické systémy pro malé a střední společnosti. Mezi její klienty patří Fio Consulting, s. r. o., Fortuna sázková kancelář, a. s., D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a. s., IN TIME SPEDICE, s. r. o. či WebExpo s. r. o.
Firma + produkt
(525 znaků)
ABRA Flexi s. r. o., člen skupiny ABRA, je výrobcem online účetního software ABRA FlexiBee s tradicí již od roku 1991 (dříve pod názvy WinStrom a PC-Strom). Dodává software pro malé a střední podniky v ČR a SR s podporou internetového a mobilního přístupu, systémů Windows, Linux a Mac OS X a s otevřeným programátorským rozhraním REST API.
Mezi její klienty patří Fio Consulting, s. r. o., Fortuna sázková kancelář, a. s., D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a. s., IN TIME SPEDICE, s. r. o. či WebExpo s. r. o.
WWW stránky www.flexibee.eu

Kontakt pro novináře

Monika Vondráková
monika(tečka)vondrakova(zavináč)abra(tečka)eu
420 603 803 390 (mobil)