Bezpečný cloud

Dnem i nocí nemyslíme na nic jiného než na bezpečnost dat. Děláme pro to maximum – od architektury systému, přes servery až po pojištění.

bezpecneVysoké pojištění

Důvěra našich klientů je pro nás nejdůležitější, proto jsme pojištěni na 20 000 000 Kč pro případ jakéhokoliv poškození klienta – kvůli bezpečnosti nebo nedostupnosti služby.

Silné šifrování

FlexiBee používá silné šifrování a postupy (SSL), které uplatňují i velké banky a státní instituce.

Sledování změn v systému

Cokoliv je v systému provedeno, se zapíše do záznamu o změnách. Tento záznam nelze uživatelsky měnit ani mazat. Můžete tak kdykoliv zjistit, kdo a co změnil.

Možnost podrobného přidělování přístupových práv

V systému FlexiBee lze snadno nastavit, kam má daný uživatel přístup a která data vidí. Můžete mu snadno přidělit přístup ke svému skladu či jen ke středisku. Máte také možnost nastavit, že neuvidí nákupní ceny, že nesmí měnit již jednou vytištěnou fakturu a mnoho dalšího.

Víceúrovňové zamykání dokladů a období

Můžete uzamknout jednotlivé doklady, či celé období (např. po DPH). Dokonce i tím způsobem, že klient je již měnit nemůže, ale účetní ještě ano. Doklady budete mít vždy pod kontrolou.

Zamykání dokladů

Automatické zálohování

Zálohování je velmi snadné, protože jsou všechna data vždy na serveru (buď na Vašem vlastním nebo v případě FlexiBee online v cloudu). Automatické zálohování všech účetních dat na Vašem serveru si můžete velmi snadno zajistit pomocí dodávaných skriptů. U nás v cloudu již máte automatické zálohování zajištěné.

Vy nebo zákazník můžete také kdykoliv a odkudkoliv učinit vlastnoruční zálohu a uchovávat ji roky.

Zabezpečení serveru

Přístup k serverům je omezen pouze na povolené pracovníky a monitorován 24 hodin denně. Nepovolený pracovník nemá právo ani možnost přistupovat k Vašim datům. Povolený pracovník je oprávněn k Vašim datům přistoupit až na základě Vašeho souhlasu. Na serverech, kde běží služby FlexiBee online, se neprovozují žádné jiné služby.

FlexiBee online provozujeme v cloudu u společnosti Amazon Web Services, Inc., jejíž služby budou plně v souladu s nařízením GDPR.

Pro uchování záloh v cloudu využíváme vysoce bezpečnou a spolehlivou službu Amazon S3.

Mohu u sebe dosáhnout stejné úrovně zabezpečení?

Určitě, stačí si pořídit několik výkonných serverů, UPS, zabezpečenou serverovnu a také dobré správce. Ti budou několik dní pracovat a vše připraví. Každý měsíc se budou starat o servery a mít krátkou reakční dobu i v noci.