ABRA Flexi x Fidoo

Vhodné pro varianty:

businesspremium

Kde poběží

cloudVlastní server Vyžaduje API uživatele

Cena na dotaz

Fidoo Expense Management je moderní řešení pro správu firemních výdajů, které přináší pohodlnou automatizaci a digitalizaci účtenek, snadné vyúčtování nákladů a průhledné sledování hospodářských operací. S integrací systému Abra Flexi poskytuje tento nástroj ještě větší kontrolu a efektivitu finančního managementu podniku.

Co doplněk umožňuje?

  • Automatickou synchronizaci údajů o nákladech mezi Fidoo a účetním softwarem
  • Digitalizaci účtenek pro snadné zpracování a archivaci
  • Průhledné vyúčtování cestovních nákladů a evidenci hotovosti
  • Zavedení efektivního schvalovacího procesu
  • Přesné a rychlé vyúčtování výdajů a náhrad

Integrace Fidoo a Abra Flexi je vysoce efektivní řešení pro podniky, které potřebují zefektivnit procesy související s výdaji a finančními operacemi. Systémy jsou navrženy tak, aby dovolily bezproblémový přenos dat, čímž minimalizují riziko chyb při manuálním zadávání a zároveň šetří čas zaměstnanců a účetního oddělení.

Proč si tento doplněk vybrat?

Tento doplněk by měli zvolit ti, kdo hledají spolehlivé řešení pro snížení nákladů a zvýšení produktivity při správě firemních financí. Výhody, jako jsou automatizace nejnáročnějších účetních procesů, snížení rizika lidské chyby a získání většího přehledu o podnikových výdajích, jsou neocenitelné pro podnikání v jakémkoli odvětví či velikosti.

Chápeme, že každý podnik je jedinečný a má specifické operativní procesy a potřeby. Proto je tento integrační adaptér navržen tak, aby byl maximálně konfigurovatelný a přizpůsobitelný. Nabízíme školení pro uživatele, průběžnou podporu a záruku, že adaptér bude fungovat podle očekávání.

Jak si tento doplněk aktivuji?

Kontaktujte nás na e-mailu integrace@upi-group.cz a my Vás provedeme procesem aktivace doplňku.

Průvodce on-boardingem coming soon 😊