Nespárované a zaúčtované platby se saldokontním účtem v pokladně

Vhodné pro varianty:

premium

Kde poběží

cloudVlastní server

Zdarma

Za doplněk nic neplatíte

Využijte náš doplněk, díky kterému naleznete veškeré nespárované či částečně spárované pokladní pohyby, které jsou zaúčtované na saldokontní účet.

Co doplněk umožňuje?

  • Výpis nespárovaných a částečně spárovaných příjmových i výdajových pokladních pohybů, které jsou zaúčtovány na saldokontní účet.
  • Za jakých podmínek se pokladní pohyb zobrazí v dotazu? Je-li částečně spárován a zaúčtován na saldokontní účet; Je-li v celé výši nespárován a zaúčtován na saldokontní účet.
  • Za jakých podmínek se pokladní pohyb nezobrazí v dotazu? Je-li zaúčtován na jiný než saldokontní účet; Je-li v celé výši spárován a zaúčtován.
  • Výstup pracuje s doklady v domácí měně i s doklady v cizích měnách. Měna je uvedena na konci výstupu.
  • Dotaz má vstupní parametry datum od a datum do. Lze tak jednoduše vybrat časové rozmezí zahrnutých dokladů.Proč si tento doplněk vybrat?

Potřebujete-li výstup, díky němuž získáte přehled veškerých nespárovaných pokladních pohybů společně s jejich zůstatkem, které jsou zaúčtovány na saldokontní účet.

Jak si tento doplněk aktivuji?

Pomocí přihlášení na pravé straně. Předpokladem pro tuto aktivaci je licence vedená v cloudu (příp. na serveru s veřejnou IP adresou).

Po aktivaci naleznete výstup v nabídce uživatelských dotazů nad pokladnou (symbol oka).