Napojení na Raiffeisenbank

Vhodné pro varianty:

basicbusinesspremium

Kde poběží

cloudVlastní server Vyžaduje API uživatele

Cena: 240 Kč / měsíc (za další stejnou integraci 59 Kč / měsíc)

Samoinstalace doplňku je zdarma. Instalace a konfigurace pracovníkem Dativery: 1 990 Kč

Mějte výpisy z bank v účetnictví bez práce. Napojením vám výpisy z bank, platebních bran i avíza propíšeme každých 60 minut. Už neztrácejte čas s ručním stahováním.

Co doplněk umožňuje?

  • Automatické stahování výpisů z Raiffeisenbank a následný import pohybů na účtu do ABRA FlexiBee.

  • volitelné funkce:
    • Spuštění automatického párování plateb po importu plateb. Párují se příchozí platby s vydanými fakturami a dobropisy přijatých faktur.
    • Automatické párování i odchozích plateb s přijatými fakturami a dobropisy vydaných faktur.

Raiffeisenbank zasílá výpisy plateb ve formátu XML na určené e-mailové adresy. Jako jednu z nich nastavíte speciální adresu zřízenou Dativery právě pro vás. Jakmile na tuto adresu přijde e-mailová zpráva s bankovním výpisem, proběhne načtení plateb do účetnictví. Nastavením frekvence zasílání výpisů na straně platební brány si určujete, jak často budou platby načteny do účetnictví, tj. zda budou načítány denně, týdně či jen jednou měsíčně.

Upozornění: Nezbytnou podmínkou pro automatické načítání je firemní účet a příplatkové právo na import hromadné platby a stažení datových výpisů. Pokud si už nyní stahujete výpisy ve formátu ABO či Gemini, zmíněné právo nejspíše máte.


Proč si tento doplněk vybrat?

Nechcete ručně stahovat výpisy a ty následně importovat do ABRA FlexiBee? Bankovní výpisy se díky tomuto doplňku aktualizují každých 60 minut bez zásahu uživatele. Navíc je možné spouštět i automatické párování. Více informací naleznete na blogu Dativery.

Jak si tento doplněk aktivuji?

Aktuálně není možná aktivace přímo z tohoto rozhraní doplňků. Je potřeba kontaktovat našeho partnera, společnost Dativery, která doplněk vyvíjí i spravuje a aktivovat si u nich daný scénář.