Napojení platební brány ThePay 2.0

Vhodné pro varianty:

basicbusinesspremium

Kde poběží

cloudVlastní server Vyžaduje API uživatele

240 Kč měsíčně

59 Kč za další napojení

bez DPH

Načítejte výpisy z platební brány do účetnictví bez práce. Napojením na platební bránu ThePay 2.0 vám výpisy transakcí z platební brány přeneseme do 60 minut od jejich zpřístupnění do ABRA Flexi (FlexiBee). Už neztrácejte čas s každodenním ručním stahováním.

Co doplněk umožňuje?

 • Automatické stahování výpisů z platební brány ThePay 2.0 a následný import pohybů na účtu do ABRA FlexiBee.

 • volitelné funkce:
  • Spuštění automatického párování plateb po importu plateb. Párují se příchozí platby s vydanými fakturami a dobropisy přijatých faktur.
  • Automatické párování i odchozích plateb s přijatými fakturami a dobropisy vydaných faktur.
  • Možnost určit strategii párování plateb a dokladů.

Stahování plateb probíhá automaticky každou hodinu po celý den a proto záleží jen na samotné platební bráně, kdy informaci o provedené úhradě poskytne ve svém API ke stažení. Párování všech naimportovaných plateb s vydanými fakturami je prováděno na základě nalezení shody variabilního symbolu a zároveň částky platby s údaji dokladu. Liší-li se jeden z údajů, není platba spárována a čeká na ruční zpracování, aby se vyloučila možnost chyby.


Proč si tento doplněk vybrat?

Nechcete ručně stahovat výpisy a ty následně importovat do ABRA FlexiBee? Bankovní výpisy se díky tomuto doplňku aktualizují každých 60 minut bez zásahu uživatele. Navíc je možné spouštět i automatické párování. Více informací naleznete na blogu Dativery.

Platební brána ThePay poskytuje informace o poplatcích souvisejících s platbou. Díky tomu mohou být při importu pro každou platbu vytvořeny tři bankovní doklady:

 1. doklad na brutto částku odpovídající částce uhrazené zákazníkem,
 2. doklad na netto částku, tj. čistou částku, která vám bude platební bránou vyplacena,
 3. doklad na částku poplatku ThePay za zpracování platby.

Vytváření trojice dokladů je cestou ke správnému účtování tržeb a nákladů. Abyste měli nad doklady a účtováním plnou kontrolu, je v nastavení flow nabídnuta i možnost vytváření druhého a třetího dokladu vypnout.

Jak si tento doplněk aktivuji?

Aktuálně není možná aktivace přímo z tohoto rozhraní doplňků. Je potřeba kontaktovat našeho partnera, společnost Dativery, která doplněk vyvíjí i spravuje a aktivovat si u nich daný scénář.