Bezpečně

FlexiBee online je kompletní ekonomický systém včetně účetnictví, fakturace, skladů, výroby, mezd a dalšího.

Přehled agend a funkcí
 

{
}

Dnem i nocí nemyslíme na nic jiného než na bezpečnost dat. Děláme pro to maximum – od architektury systému, servery či pojištění.


Bezpečnost je důležitá

Vysoké pojištění

Důvěra našich klientů je to nejdůležitější. Proto jsme pojištěni na 20 000 000,- pro případ jakéhokoliv poškození klienta. Ať už je to kvůli bezpečnosti nebo jen nedostupnosti služby.

Silné šifrování

FlexiBee používá silné šifrování a postupy (SSL), které používají i velké banky a státní instituce.

Sledování změn v systému

Cokoliv je v systému provedeno se zapíše do záznamu o změnách. Tento záznam nelze uživatelsky měnit ani mazat a lze tak kdykoliv zjistit kdo a co změnil.

Možnost podrobného přidělování přístupových práv

V systému FlexiBee lze snadno nastavit, kam má který uživatel přístup a která data vidí. Můžete tak snadno nastavit, že vidí jen svůj sklad či jen své středisko. Můžete také nastavit, že nevidí nákupní ceny, že nesmí měnit již jednou vytištěnou fakturu a mnoho dalšího.

Víceúrovňové zamykání dokladů a období

Můžete zamknout jednotlivé doklady, či celé období (např. po DPH). Navíc můžete zamknout doklady tak, že klient je již měnit nemůže, ale účetní ještě ano. Doklady tak budete mít vždy pod kontrolou.

Automatické zálohování

Protože všechna data jsou vždy na serveru (u nás v případě hostingu či na vašem serveru), je zálohování velmi snadné. Vše se zálohuje samo a vy už nikdy nezapomenete udělat zálohu. Navíc lze zálohy dělat i několikrát deně a lze uchovávat zálohy i roky.

A když budete vy nebo zákazník chtít, můžete si kdykoliv udělat vlastní ruční zálohu odkudkoliv.

Zabezpečení serveru

Fyzický přístup k serverům je omezen jen na povolené pracovníky a přístup je monitorován 24 hodin denně s fyzickou ostrahou na místě. Žádný pracovník nemůže přistupovat k Vašim datům přímo. Pokud naší technické podpoře neposkytnete sami zálohu, nebude k ní mít přístup. Na serverech, kde běží služby FlexiBee online neběží žádné jiné služby.
Zálohy jsou umístěny na záložních systémech s vysokým zabezpečením.

Mohu u sebe dosáhnout stejné úrovně zabezpečení?

Určitě, stačí si k tomu pořiďit několik výkonných serverů, UPS, zabezpečenou serverovnu a samozřejmě dobré správce. Ti budou několik dní pracovat a vše připraví. A pak se budou každý měsíc o servery starat a budou mít krátkou reakční dobu i v noci.