Roční podpora

Veškeré standardní služby spojené s aktualizací na nové verze produktu a s uživatelskou podporou jsou řešeny formou roční podpory. V oblasti středních ekonomických systémů se v současné době jedná o standardní formu aktualizace a podpory systému.

Při koupi produktu na jeden rok získáváte roční podporu zdarma.

Co zahrnuje služba „roční podpora“? Co získá uživatel?

  • Aktuální verzi programu ABRA FlexiBee vždy po jejím vydání,
  • možnost aktualizovat software z Internetu,
  • telefonickou podporu,
  • přístup do znalostních databází na serveru FlexiBee.eu.

Jaká jsou pravidla pro získání roční podpory?

  • Roční podpora je poskytována vždy na 12 měsíců od data zakoupení produktu.
  • Nový uživatel programu ABRA FlexiBee má automaticky nárok na bezplatné čerpání roční podpory na dobu 12 měsíců od data nákupu.
  • Uživatel má právo vynechat pořízení roční podpory za konkrétní rok; protože jsou do programu změny přidávány průběžně a není technicky možné vyjmout změny jednoho roku, bude uživateli při pořízení roční podpory na další rok doúčtována i hodnota za funkce formou 60% z ceny roční podpory za vynechaná období.

Cena roční podpory

Aktualizace programu a podpora je poskytována zákazníkům s platným pronájmem nebo s předplacenou RLP. Tato služba je prvních 12 měsíců v ceně. Následující ceny RLP (vždy na 12 měsíců) se liší pro jednotlivé varianty. RLP je součástí pronájmu produktu.

Varianta První přístup Další přístup API přístup
RLP na první rok (12 měsíců) v ceně licence v ceně licence v ceně licence
RLP pro ABRA FlexiBee One 0 Kč
RLP pro ABRA FlexiBee Basic 1 450 Kč 1 450 Kč 950 Kč
RLP pro ABRA FlexiBee Business 2 950 Kč 2 950 Kč 950 Kč
RLP pro ABRA FlexiBee Premium 3 950 Kč 3 950 Kč 950 Kč

Ceny jsou bez DPH.

POZOR

Původní ceník a systém licencování na současně pracující uživatele bylo možné využívat do 31. 12. 2019. Nyní je pro všechny uživatele platný pouze jediný ceník se systémem licencování na pojmenované uživatele s právem zápisu! Tudíž i aktualizace Roční licenční podpory po 31. 12. 2019 je možná pouze pro aktuální ceníkové varianty.