Internetové obchody

Firma paní Procházkové je propojena s e-shopem a často pracuje se skladem. Od té doby, co používá systém FlexiBee, dokáže kompletně realizovat proces objednávky.

  • Od řízení zboží na skladě,
  • po vyřízení objednávky,
  • a hromadné objednání zboží u dodavatelů.

FlexiBee jí zaručuje efektivní práci. Všechna data má přístupná z jednoho místa, nemusí se tedy přepínat mezi různými systémy.

internetove-obchodyKdyž máte kamennou prodejnu

Firma vlastní kamennou prodejnu a díky FlexiBee může používat klasickou i dotykovou pokladnu. Má tak vždy přehled o stavech skladů a disponuje analytickými nástroji, které dokážou odlišit e-shop a jednotlivé kamenné prodejny.

FlexiBee aktuálně podporuje tyto pokladny:

  • registrační pokladny EURO od společnosti ELCOM,
  • dotykové pokladny tofoPOS od společnosti TOFO SOLUTIONS.

Řešení, i když nejste klasický e-shop

Poskytujete služby přes internet, ale nejste klasický e-shop? Máme řešení, které zajistí pravidelnou fakturaci, objednání služby, platbu a zprovoznění služby.

Podporované e-shopy

FlexiBee podporuje napojení na komerční i open source e-shopy. Připravené rozhraní umožňuje snadno napojit i nepodporované systémy. Pokud máte software vyvinutý na zakázku, může vám dodavatel (případně i my) snadno vytvořit propojení. Budete tak mít vždy aktuální údaje v obou systémech.

Tato podpora se neomezuje pouze na internetové obchody, ale i na různé objednávkové nebo skladové systémy.

Doporučené e-shopy:

logo flexishopFlexiShop – plně integrovaný a specializovaný internetový obchod pro FlexiBee.

 

logo-cloudsailorCloudSailor – internetový obchod s přehlednou a jednoduchou administrací, chytrými funkcemi a možností přímého propojení s ekonomickým systémem FlexiBee.

Podporujeme tyto komerční systémy:

Podporujeme tyto OpenSource systémy přes partnery: