Online přes internet

FlexiBee online podporuje možnost provozu v cloudu. My se staráme o kompletní provoz služby, vy o svoji firmu.

mobilData v cloudu

Cloud je moderní způsob provozu serverů. Místo několika drahých serverů, které jsou umístěny v zabezpečené serverovně a o které se pravidelně stará správce, můžete využít cloud.

Máme vybudovanou infrastrukturu, na které provozujeme FlexiBee. A díky tomu služba stojí stokoruny za uživatele místo tisíců. To vše bez jakékoliv počáteční investice a navíc bezpečněji.

Pobočky již nejsou problémem

Služba je poskytována přes internet, nezáleží tedy na tom, zda vaši uživatelé pracují z centra firmy, poboček nebo z domova. Nemusíte kupovat nic drahého ani platit vysoké měsíční poplatky. To vše v ceně FlexiBee online.

Spolupracující účetní

Abyste se nemuseli starat o svoje účetnictví, můžete využít služby spolupracujících účetních. Jedná se o profesionály z celé České a Slovenské republiky. Budete se moci soustředit pouze na své podnikání.

Spolupracující účetní

Klientská aplikace

Pro plnohodnotnou práci se systémem jsme vyvinuli klientskou aplikaci. Umožňuje pracovat se systémem stejným způsobem jako s běžnými aplikacemi a přitom mít data online. Pro tento přístup stačí běžná linka (např. ADSL). Aplikace podporuje Windows, Mac OS X a Linux.

Její provoz je levný, protože nevyužívá terminálové služby Windows. Současně nabízí funkce, které nejsou v tomto režimu možné (např. integrované skenování).

Webovým nebo mobilním přístupem

Moderní způsob přístupu, ke kterému vám stačí pouze webový prohlížeč a který perfektně funguje i po velmi pomalých linkách (např. mobilních). Je zaměřena především na jednoduchost a rychlost práce. Současně jsme vyvinuli specializované aplikace pro mobilní telefony iPhone a Android a tablety iPad.

Možnost provozovat na vlastním serveru

Pokud z nějakého důvodu nemůžete využívat cloud, nabízíme vám možnost provozovat FlexiBee na svých serverech, anebo v případě jednouživatelského přístupu pouze na svém počítači.