Výhody pro střední a velké firmy

Střední firma vlastní více poboček, které v současném systému pracují odděleně. Vedení potřebuje vidět aktuální data ze všech poboček, aby mohlo provádět analýzy a dělat správná rozhodnutí.

Mají také obchodní cestující, kteří se zbytkem firmy spolupracují. Nový systém jim umožňuje, aby si objednávky vyřizovali sami bez asistence centrály.

Výrazně snížili celkové náklady na ekonomický systém, protože není nutné mít vlastní IT oddělení či servery.

Díky elektronizaci komunikace s partnery mohou FlexiBee integrovat s dalšími systémy (např. e-shop).

Přístup odkudkoliv pro všechny zaměstnance

Mějte pod kontrolou aktuální údaje!

Výhodou ekonomického systému FlexiBee je online přístup k datům odkudkoliv. Můžete tak sledovat aktuální stav účetnictví nebo provádět práci i z domova. Účetní nemusejí fyzicky docházet do firmy. Pracovníci pořizují data přímo, omezením duplicitního zadávání dokladů se snižuje manuální práce. Všichni zaměstnanci mohou okamžitě vidět aktuální údaje ze všech poboček, a dělat tak správná rozhodnutí.

Spolupracující účetní FlexiBee

Hledáte účetní firmu, která má velké zkušenosti s vedením účetnictví ve FlexiBee? Zkuste naše spolupracující účetní.

Nízké náklady

Online provoz v cloudu v ceně výrazně sníží náklady na provoz systému. Nebudete tak muset řešit zálohování, aktualizace, UPS či zabezpečení. Díky přímé podpoře cloudu je kompletní cena výrazně nižší než při provozu u sebe v kanceláři. S FlexiBee nebudete potřebovat správce IT pro provoz ekonomického systému – vše zajistíme my.

Cena obsahuje vše potřebné, není tedy nutné pořizovat nic dalšího.

Bezpečnost

Zaručujeme vám ochranu dat a jejich bezpečné šifrování. To vše obstarají technologie využívané i v sektoru bankovnictví. Samozřejmostí je jejich automatické zálohování. Proti škodám jsme pojištěni.

REST API

Otevřené rozhraní REST API vám umožní propojit FlexiBee s jinými systémy a e-shopy, které firma vlastní. Odpadne vám tedy duplicitní zpracování dat, protože systémy spolu komunikují přímo. Rozhraní je navíc jednoduché a zvládne jej snadno každý programátor.