Výhody pro účetní firmy

Změňte způsob, jakým poskytujete účetní služby klientům. Přestaňte přepisovat doklady a začněte být účetními experty.


Doklady mají být zaevidovány v místě svého vzniku – v e-shopu, skladu či obchodním oddělení. Klienti pořizují doklady přímo do systému, nebo jsou nahrány z dalších systémů za široké podpory Windows, Linux či Mac OS X, dále z mobilních telefonů a tabletů.

Účetní firma i zákazník vždy vidí aktuální stav účetnictví. Přímá podpora v ekonomickém systému zaručuje celé řešení výrazně levněji a možnost online provozu v cloudu odstraní řadu technických aspektů.

Navíc je pro každého prvního zaměstnance zákazníka plnohodnotný přístup zdarma.

Co tím získáte?

Nové obchodní příležitosti

Výhodou ekonomického systému FlexiBee pro účetní firmy je online přístup k datům. Můžete tak sledovat aktuální stav účetnictví nebo pracovat přímo z domova. Zaměstnanci nemusejí fyzicky za sebou docházet, sníží se jim manuální práce zadávání faktur. Ušetří čas a budou se moci věnovat práci s vyšší přidanou hodnotou, zvládnou více klientů i z větší vzdálenosti.

Odkudkoliv do systému FlexiBee

Můžete využít specializovanou aplikaci, tzv. tlustého klienta, nebo přistupovat odkudkoliv přes web. Aplikaci lze spustit i v cloudu. Stačí si jen vybrat…

Více na ceník pro účetní firmy…

 

Další výhody:

Široká podpora operačních systémů Mac OS X, Windows a Linux

FlexiBee podporuje Windows, Linux a Mac OS X bez rozdílu na serverech i klientech. Při nákupu se vás nebudeme ptát, jaký operační systém používáte.

Bezpečně v cloudu

Zaručujeme vám ochranu dat a jejich bezpečné šifrování. To vše díky technologiím využívaným i v sektoru bankovnictví. Samozřejmostí je automatické zálohování a vysoké pojištění.

Otevřené programátorské rozhraní REST API

FlexiBee REST API poskytuje online přístup k datům systému FlexiBee. Umožňuje snadné propojení s dalšími systémy (např. s e-shopy), které zvládne jakýkoliv programátor. Data je možné číst, modifikovat a exportovat do formátů PDF, ISDOC, iCalendar. Základem REST API je protokol HTTP a XML (také jako JSON).

Přednastavení zaúčtování pro klienta

FlexiBee umožňuje účetní firmě definovat typ dokladu a předpis zaúčtování (vylepšené předkontace). Zákazník tak může definovat „zaúčtování“ způsobem, kterému rozumí (faktura v ČR, do zahraničí, …), nebo předpis nezvolí a účetní firma později doklad zaúčtuje.

Funkčnost FlexiBee pokrývá potřeby podvojného účetnictví, homebankingu, skladového hospodářství, evidence majetku a leasingu, mezd, pohledávek/závazků a mnoho dalšího.

Česká a slovenská legislativa

Systém FlexiBee podporuje více legislativ, zvládnete tak vést účetnictví českým i slovenským firmám.

Zároveň hovoří více jazyky, můžete tedy s FlexiBee pracovat i v jiných zemích. Toto využití uvítáte, pokud vlastníte dceřiné společnosti v různých zemích a chcete používat 1 informační systém, nebo vlastníte evropskou společnost s pobočkami v různých zemích.

Podpora jazyků

 Anglicky,  německy česky a  slovensky: každý z vašich zákazníků bude moci s FlexiBee komunikovat svým jazykem. Do účetnictví tak může snadno přistupovat i zahraniční majitel firmy, s kterým bude program komunikovat v jeho mateřském jazyce včetně tiskových výstupů.

Spolupracující účetní – účetní služby zákazníkům FlexiBee

Staňte se spolupracujícím účetním a my vám budeme shánět zákazníky!