Potřebujete se s námi spojit? Nyní ještě jednodušeji.

Vážení zákazníci ABRA FlexiBee,

dovolte mi Vás informovat o plánované změně v rámci poskytované zákaznické péče. Naší snahou je zjednodušení komunikace a efektivnější práce s Vašimi požadavky. Proto jsme se rozhodli ukončit spolupráci se systémem Userecho a přejít na nový systém Intercom.
 

Jak nás kontaktovat? 

Jednoduše. Kdekoliv na našich webových stránkách zahlédnete tuto ikonu, můžete se s námi spojit pouhým kliknutím.

Pokud ještě nejsme ve spojení, bude potřeba vyplnit Váš e-mail a můžeme začít. Do budoucna plánujeme Intercom implementovat i přímo do aplikace FlexiBee. V novém webovém rozhraní již naleznete panel „Potřebujete pomoci?“. Jakmile při práci v aplikaci narazíte na problém nebo budete mít dotaz na technickou podporu, nebude nutné kamkoliv přecházet, kontaktujete nás přímo z aplikace. O spuštění Vás budeme včas informovat. 

Samozřejmě se na nás můžete obrátit standardní formou, tedy e-mailem nebo telefonicky. E-mailové požadavky budou nově již také vyřízeny pomocí aplikace Intercom. Pro úplnost zde uvádím všechny naše kontakty:

Technická podpora:
+420 371 124 321 | podpora@flexibee.eu
Obchodní oddělení CZ
+420 371 124 340 | obchod@flexibee.eu
Obchodní oddělení SK:
+421 233 456 847 | obchod@abra.sk

Minulé požadavky

Nedořešené požadavky ze starého systému samozřejmě společně dořešíme. Starší komunikace za Vás v případě potřeby dohledáme. Pomocí ikony Intercom máte také přístup k uskutečněným konverzacím, můžete se tak k zaslaným návodům a řešením vracet bez omezení.

Báze znalostí

Naší bázi znalostí již znáte, slouží jako první mantinel, pokud si nebudete vědět rady při potížích se softwarem. Adresa zůstává – podpora.flexibee.eu. Bázi znalostí průběžně aktualizujeme, naleznete zde například novou sekci Videotutoriály, pokud dáváte přednost vizuálním ukázkám.

TIP: Návody v bázi znalostí můžete také vyhledat přímo pomocí zmíněné ikony Intercom. Stačí pouze využít vyhledávací pole skryté v ikoně.

Reagujeme tak na Vaše četné podněte ke zlepšení vyhledávání. Věřím, že Intercom funguje lépe.


Kdy začínáme?

Nový systém pro správu Vašich požadavků spouštíme dnes, 1. dubna 2020. 


Děkujeme, že jste s námi a těšíme se na pokračující spolupráci.


Za tým ABRA Flexi,
Ota Rádl
Vedoucí zákaznické péče ABRA Flexi s.r.o.